ÖZ FM | BÜTÜN SEVENLER BİZDENDİR

Öz FM Kırıkkale ve çevresine yönelik 99.3 frekansından karasal yayın yapan radyo istasyonudur. 1991 yılında hizmet hayatına başlayan istasyon Kırıkkale ve ilçeleriyle çevresinde rahatlıkla yüksek ses kalitesiyle dinlenmektedir. Stüdyonun yayın içeriği genellikle Türk Halk Müziği, slow müzik örnekleri ve yöresel müziklerden oluşmaktadır. Ankara Havası olarak da bilenen müzik tarzı programları da bulunan stüdyo ile eğlencenin dozunu artıracak ve en damar bozlaklar ile doyumsuz dakikalar yaşayacaksınız. İç Anadolu Bölgesinin ve Türkiye’nin en çok sevilen sanatçıları ile Neşet Ertaş gibi büyük efsanelerin türkülerine yer veren kanal ile müziğin tadına doyacaksınız. Bölgenin ilk özel radyosu olan frekansla ilk olmanın, önder ve lider olmanın farkını yaşayacaksınız. Sloganını “Bütün Sevenler Bizdendir” cümlesinden yana kullanan aile, müziğini sevgi notaları ile kalbinize işleyecek.

Öz FM müziğimizin efsane isimlerinin eşsiz şarkı ve türkülerine yer vermenin yanında bu efsanelerini doğum ve ölüm yıldönümlerinde belirli temalı programlar düzenliyor. Ayrıca yaptığı çalışmaları ve görselleri internet sitesinde paylaşarak ahde vefa örneği sergilemektedir. Bilindiği üzere Orta Anadolu çizgisi olarak bilinen bölgelerde genellikle Yörük ve Türkmen ağırlıklı vatandaşlarımız yaşamaktadır. Bu bölgelerde Türk Halk Müziği diğer müzik türlerinin hemen hepsinden daha fazla ilgi çekiyor. Yöre haklı kendi yaşam biçiminin doğal bir uzantısı ve yaşamın doğal sesi olarak gördüğü türküleri tercih ediyor. Dinleyici kitlesinin ilgilerine ve dinamiklerine hakim olan usta programcılarla eğlenceli yayın akışıyla bu frekans kesinlikle ön planda. İnternet hizmetleri sayesinde ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında artık türkülerimizin, halk kültürümüzün nameleri çınlıyor. İnternet erişimini olduğu her yerde, resmi internet sitesi, yaygın sosyal medya hesapları ve radyo dinleme siteleriyle sizi hiç yalnız bırakmıyor.

Bilindiği üzere Kırıkkale savunma sanayimizin kalbi durumundadır. Ayrıca Anadolu’nun da en merkezi konumundadır. Sürekli çevresinden ve başka illerden göç alan bu ilimiz her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. Bu demografik değişim Öz FM’in dinleyici kitlesini her geçen gün genişletmekte ve frekansa olan ilgiyi artırmaktadır. Anadolu’nun kalbinden dünyaya yayılan ses ise Öz FM dinle müzikleridir. İç Anadolu Bölgesinin Türkü radyosu eminiz ki Öz FM frekansıdır. Bu çıkarımı dinlenme oranları ve “Kırıkkale’nin Türkiye’deki Sesi” mottosundan anlayabiliyoruz.

Bölgenin gözü, kulağı ve sesi bu frekansta. Son dakika gelişmeleri ve güncelin içinden derlenen haber programları ile sürekli hayatın içinde kalacaksınız. Spordan siyasete, sosyal yaşamdan alışverişe, eğitimden kültür ve sanata dair birçok zengin içerik bu merkezde. Etkili reklamlarıyla bölgenin ticari yapısını daha iyi tanıyacak ve akılcı tercihler yapacaksınız.

Kırıkkale ÖZ FM Frekans ve İletişim Bilgileri

Kırıkkale şehrimizin yerel radyolar kategorisindeki başarılı istasyonu Öz FM canlı yayınlarını Mhz 99.3 frekansı ayrıcalığıyla kulaklarınızda. Bölgeden uzak olan vatandaşlarımızın stüdyonun online olarak çıktığı dijital yayınlarını sayfamız yahut alt kısımda yer ayırdığımız resmi web sayfası aracılığıyla kesintisiz dinleyebilir.

Unvan : Kırıkkale Öz Radyo Yayıncılık Reklamcılık Anonim Şirketi.
Adres: Yenidoğan Mh. Bankalar Cd. No:6/2, Kırıkkale.
Reklam ve İstek Telefonu : 0(318) 224 5611
Kısa Mesaj ile İstek Gsm : 0(544) 271 1371
E-Posta : ozfm@ozfm.com.tr