14 Mart 2021

Projelerimiz, Hedeflerimize Işık Tutacak

Yahşihan Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, kapsamlı olarak hazırlanan proje çalışmalarının hedeflere daha kısa sürede ulaşmaya imkan sağladığını ve bu sayede kurumların bir durum değerlendirmesinin de ortaya çıkmış olduğunu söyledi.

ÖNEMLİ ADIMLARIN ATILMASINA İMKAN SAĞLANACAĞINI SÖYLEDİ

Yahşihan ilçesinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından düzenlenecek olan projelerle ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.Yahşihan Kaymakamlığı Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda konuşan Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, ilçe genelinde düzenlenecek olan projelerin ekonomi, istihdam, eğitim, güvenlik, tarım gibi daha birçok konuda önemli adımların atılmasına imkan sağlanacağını söyledi.

SORULARIN CEVAPLANDIRILMASININ ARDINDAN SON BULDU

Projelerin aynı zamanda birer faaliyet göstergeleri de olduğunu hatırlatan Uzunoğlu, “Bugün burada kurum yöneticilerimizin belirlenen takvim çerçevesinde hazırlayacakları projeler hakkında detayları görüşmek üzere bir araya geldik. Her kurumumuz kendi alanında yaptığı ya da planlamasında olan çalışmaları sayesinde mevcut durumları da değerlendirme imkanı oldu. Kısa ve uzun vadeli çalışma takvimimizde yer alan hedeflerimiz, mevcut durumun değerlendirilmesi gibi faaliyetlerimiz ilçemizin hep birlikte daha da ileriye taşınmasına katkı sağlayacaktır. Projelerimiz, belirlediğimiz hedeflerimize ışık tutmanın yanı sıra  hem bireysel, hem de kitlesel kazanımlar sağlayacaktır. ” dedi.Toplantıda proje ofisi görevlileri Gülper Doğan ve Talat Yurtsever tarafından bilgilendirme sunumu yapılarak, çalışmaların detayları hakkında katılımcılara çeşitli bilgiler verildi.Toplantı, katılımcıların projelerle ilgili merak edilen soruların cevaplandırılmasının ardından son buldu